Z radością informujemy, że kolejny raz jesienią pojawimy się na Żarze.
Tegoroczny Obóz Żaglowo-Falowy GSS-KSS ŻAR 2014, odbędzie się w dwóch turnusach:
pierwszy – 04-12.X.2014
oraz drugi – 20-27.X.2014.
Podobnie jak w latach ubiegłych, uczestnicy będą mieli zapewnione szkolenie teoretyczne z wielu dziedzin, oraz indywidualne praktyczne z lotami instruktorskimi włącznie.
Okolice oferują liczne atrakcje dla rodzin, zatem może być to wypad familijny, razem z dziećmi. Pokoje w Hotelu GSS Żar gotowe i czekają na gości.
Zgłoszenia z podaniem: imienia, nazwiska, wybranego turnusu, macierzystego Aeroklubu, posiadanego nalotu, kwalifikacji do lotów żaglowych i falowych, oraz informacji czy uczestnik przybywa z własnym szybowcem (jakim), prosimy kierować na adres: artois12@gazeta.pl
Pytania na tematy szkoleniowe, dopuszczenia do wykonywania lotów żaglowo-falowych itp. należy kierować do Szefa Wyszkolenia GSS Pana Leszka Żabickiego tel. 33 8621477wyszkoleniezar@poczta.onet.pl .
Wpisowe w kwocie 150 zł, należy wpłacać na rachunek KSS podany na stronie internetowej
http://www.kssjezow.pl/pl/page/20/kontakt/.
Koordynatorem Obozu ze strony KSS jest Ryszard Bendkowski tel. 601301604,ryszard.bendkowski@icloud.com .

Z uwagi na to, że obóz będzie odbywał się w październiku, w pierwszej kolejności przyjmowane będą zgłoszenia od pilotów posiadających kwalifikacje umożliwiające poradzenie sobie w turbulentnych warunkach Beskidów oraz latanie blisko zboczy gór.